Księga Gości

Podziel się z nami opinią

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
285 wpisów.
Bożena i Jurek. Bożena i Jurek. z Bolesławiec napisał/a 28 lipca 2002 o 15:08
Tylko parę dni spędziliśmy w Wiercholmskiej okolicy, z dusznego, przepelnionego cywilizacją miasta, gdzie czas ucieka szybciej niż myśl zdąży wypłynąć dotarliśmy tu-do oazy ciszy, spokoju i piękna natury. Wiercholmskie krajobrazy, łagodne zbocza gór przetykane istną kaskadą zieleni, ukwiecone łąki, wszechobecna cisza, bratanie się z naturą. Tu czas spowalniał swą gonitwę, płynął leniwie spokojnie. Rano budził pianiem kogutów, do snu usypiał koncertem świerszczy. Anielska woń maciejki unoszona delikatnym powiewem wiatru uzupełniała ten wyjątkowy, urokliwy zakątek państwa Kucz. Sczególnie wspominamy emocjonującą wyprawę z gospodarzem na Wiercholmskie góry, gdy mrok zapadał, a księżyc pieścił swym blaskiem szcyty, pagórki, szumiące lasy i otulał pachnące kopy siana. Lucynko i Andrzeju dziękujemy Wam za parę niezapomnianych, cudownych dni, za prawdziwe mleko, za bundz, za prawdziwy smak chleba, za waszą dobroć i serce. Powrócimy do Was.
Kasia Darek i Jaś Kaczyńscy Kasia Darek i Jaś Kaczyńscy napisał/a 27 lipca 2002 o 22:06
Są takie miejsca na ziemi, o których nigdy się nie zapomina, do których zawsze warto wracać choćby w myślach. Takim miejscem jest Dom Lucynki i Andrzeja Kuczów. Niezwykle ciepła i serdeczna atmosfera oraz przepiękna okolica sprawiają, że wyjeżdżając do domu już się tęskni i myśli o powrocie do Wierchomli. Dziękujemy całej Rodzinie: Lucynce, Andrzejowi, Monice, Kasi, Marysi, Tomkowi i Kacprowi za wspaniałe wakacje. Na pewno do Was wrócimy bo wszędzie dobrze ale w ... Wierchomli najlepiej!
Anna i Tadeusz Anna i Tadeusz napisał/a 15 lipca 2002 o 22:12
W lipcu 2002, przy okazji pobytu w Wierchomli z nasza pieciomiesieczna coreczka Marysia, mielismy okazje dwukrotnie odwiedzic Panstwa Kuczow. Spotkalismy sie z niezwykle cieplym przyjeciem i zostalismy uraczeni wysmienitym obiadem, spozytym na swiezym powietrzu wsrod przepieknych widokow. Serdecznie dziekujemy Gospodarzom i zachecamy wszystkich przebywajacych w okolicy do odwiedzenia tego miejsca.
Monika Monika napisał/a 14 czerwca 2002 o 19:43
Wspaniałe miejsce, duzo spokoju i wspaniałe widoki. Raj dla dzieci i wspaniałe miejsce wypoczynku dla dorosłych - Serdecznie polecam pstraga i przede wszystkim domowy chleb!
Lucyna, Iga, Szymon i Marcin Lucyna, Iga, Szymon i Marcin napisał/a 2 czerwca 2002 o 21:12
PLUSY: górska oaza spokoju, wspaniała okolica, cisza, pięknie położony dom, serdeczni i życzliwi gospodarze dający smacznie i dużo zjeść, miłe i wrażliwe dzieci gospodarzy MINUSY: nie chce się stamtąd wyjeżdżać z powrotem
Marek Marek napisał/a 13 maja 2002 o 15:18
Jeżeli chcecie Państwo naprawdę wypocząć to serdecznie polecam Gospodarstwo Państwa Kuczów, wspaniałe miejsce, krajobraz, doskonala atmosfera i kuchnia (własna), tam mozna wypocząć i sprobować wody mineralnej wybijającej ze źródla opodal domu. zimie w okolicy wyciąg narciarski, kuligi, ogniska."
Adam i Katarzyna z Julą i Markiem Adam i Katarzyna z Julą i Markiem napisał/a 6 maja 2002 o 20:13
Jesteśmy bardzo zadowoleni z 2-tygodniowego pobytu u Państwa Kucz. Miła atmosfera, ujmujący i skorzy do pomocy Gospodarze, smaczne jedzenie w ilości wystarczającej, aby nasycić nawet najbardziej wymagających, wygodne spanie, przepiękne widoki, czyste powietrze, śnieg zimą, świetna lokalizacja z dala od szosy, umożliwiająca bezpieczne puszczanie bez smyczy naszej kilkumiesięcznej suczki Czaszy, a jednocześnie stosunkowo blisko Stacji Narciarskiej, z której codziennie korzystały nasze dzieci. Z całym przekonaniem polecamy!
Kubek Kubek napisał/a 6 maja 2002 o 11:13
Nie będę się rozpisywał o pysznym chlebie domowej roboty i młodym bundzu na śniadanie, wielgachnych pstrągach ma obiad, wspaniałej atmosferze, serdeczności i poświęceniu Gospodarzy, ciszy i spokoju okolicy, dobrej bazie wypadowej na szlaki Beskidu Sądeckiego, bliskości przejścia granicznego w Mniszku i co za tym idzie - Zlatego Bazanta, etc. etc. Po prostu napiszę, że - po paru miesiącach wegetacji w mieście - kilka dni spędziłem w RAJU 🙂 Jeśli ktoś chce sobie odpocząć od codzienności - szczerze polecam, na pewno tam wrócę ASAP ...
Magda i Grzegorz Magda i Grzegorz napisał/a 5 maja 2002 o 15:13
Byliśmy tu i było naprawdę wspaniale. W szczególności przypadli nam do gustu Gospodarze, smakowało nam jedzenie, podobała się okolica i wszechobecny spokój, który tam panuje.Mamy nadzieję, że tam wrócimy już niedługo. Polecamy wszystkim!!!
Urszula Urszula z Warszawa napisał/a 21 kwietnia 2002 o 13:17
Dziękuję Najwyższemu, że jest w naszej Ojczyźnie zakątek, gdzie z utęsknieniem powracać się chce - WIERCHOMLA. A szczególnie cicha dolinka u państwa Lucyny i Zbigniewa, gdzie jeszcze wszystko dzikością pachnie, przepiękne kontury gór pokryte radosną przyrodą: wsłuchując się w śpiew ptaków, szum płynącego potoku, powiewu wiatru i niezliczonych ścieżek, szlaków i wód mineralnych wybijających prosto z ziemi. Tutaj wypoczniesz, nabierzesz sił do dalszej drogi stawianej przed każdym z nas. Z serca dziękuję Ci Boże, że dostaliśmy się do tego domu. Pozdrowienia dla gospodarzy. Do zobaczenia. Z Bogiem. Siostra Urszula z Warszawy