Podziel się z nami opinią

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
278 wpisów.
Kubek Kubek napisał/a 6 maja 2002 o 11:13:
Nie będę się rozpisywał o pysznym chlebie domowej roboty i młodym bundzu na śniadanie, wielgachnych pstrągach ma obiad, wspaniałej atmosferze, serdeczności i poświęceniu Gospodarzy, ciszy i spokoju okolicy, dobrej bazie wypadowej na szlaki Beskidu Sądeckiego, bliskości przejścia granicznego w Mniszku i co za tym idzie - Zlatego Bazanta, etc. etc. Po prostu napiszę, że - po paru miesiącach wegetacji w mieście - kilka dni spędziłem w RAJU 🙂 Jeśli ktoś chce sobie odpocząć od codzienności - szczerze polecam, na pewno tam wrócę ASAP ...
Magda i Grzegorz Magda i Grzegorz napisał/a 5 maja 2002 o 15:13:
Byliśmy tu i było naprawdę wspaniale. W szczególności przypadli nam do gustu Gospodarze, smakowało nam jedzenie, podobała się okolica i wszechobecny spokój, który tam panuje.Mamy nadzieję, że tam wrócimy już niedługo. Polecamy wszystkim!!!
Urszula Urszula z Warszawa napisał/a 21 kwietnia 2002 o 13:17:
Dziękuję Najwyższemu, że jest w naszej Ojczyźnie zakątek, gdzie z utęsknieniem powracać się chce - WIERCHOMLA. A szczególnie cicha dolinka u państwa Lucyny i Zbigniewa, gdzie jeszcze wszystko dzikością pachnie, przepiękne kontury gór pokryte radosną przyrodą: wsłuchując się w śpiew ptaków, szum płynącego potoku, powiewu wiatru i niezliczonych ścieżek, szlaków i wód mineralnych wybijających prosto z ziemi. Tutaj wypoczniesz, nabierzesz sił do dalszej drogi stawianej przed każdym z nas. Z serca dziękuję Ci Boże, że dostaliśmy się do tego domu. Pozdrowienia dla gospodarzy. Do zobaczenia. Z Bogiem. Siostra Urszula z Warszawy
Tomek Gos Tomek Gos z Warszawa napisał/a 13 kwietnia 2002 o 21:45:
Dziekuję za miły pobyt , pozdrawiam jeszcze raz wierchomlańskie szczyty i wyciągi. Pyszne żarełko i wspaniali gospodarze , zawsze miło i serdecznie , wspaniałe miejsce do wypoczynku czy to latem lub szczególnie zimą. Pozdrowienia z Warszawy dla Was. Do zobaczenia.
Paweł Zaręba Paweł Zaręba z Skierniewice napisał/a 12 kwietnia 2002 o 19:36:
Bardzo sympatyczni gospodarze, znakomita kuchnia + pstrągi, wspaniały krajobraz górski,atrakcyjne szlaki turystyczne.Bardzo dobre miejsce na wyciszenie emocji i przywrócenie spokoju.
Robert Robert napisał/a 11 kwietnia 2002 o 08:12:
Witojcie , tak wita nas ten serdeczny dom. Ludzie jedźcie tam byłem tam już 5 razy i ciągle mało , sniegu zawsze pełno zimą , latem i wiosną kwiatów i słońca na łąkach i w lasach. A o gospodarzach wspominać jescze raz nie trzeba jedno wspomnieć należy : karmią tak , że tylko później trzeba iść na dietę ale takie pyszności zawsze warto , Pozdrowienia Gazdo a Ty już wiesz o od kogo. Do Zobaczenia"
Teresa Jaskot Teresa Jaskot napisał/a 8 kwietnia 2002 o 15:18:
Pobyt w gospodarstwie Państwa Kucz to wspaniały wypoczynek wśród nieskazitelnie pięknej przyrody. Wokół biją źródła wody mineralnej, szumi las pełen grzybów, poziomek. Gospodarze są przemili i raczą gości jedzeniem niedościgle pieszczącym podniebienia. Rzecz, poza umiejętnościami Gospodarzy, w ekologicznie czystych składnikach potraw. Wspomnę tylko o niezrównanym rosole z domowym makaronem, własnoręcznie łowionych pstrągach w chrupiącej skórce, ruskich pierogach mogących wpędzić w kompleksy każdego kucharza, a także o cudownych śniadaniach i kolacjach obfitujących w sery wyjmowane z drewnianych kobiałek (ach, ten bundz!), jajka kur, które całe życie jadły dżdżownice a nie jakieś przeklęte karmy z chemicznych fabryk, no i wreszcie chleb misteryjnie pieczony w piecu węglowym. A wszystko to niedrogo i niedaleko, o czym donoszą zachwyceni:Teresa Jaskot Adam Schwarz i wybiegany po łąkach i lasach wyżeł Cyryl
Ewa i Marek z Warszawy Ewa i Marek z Warszawy napisał/a 2 lutego 2002 o 21:19:
Najlepsze pstrągi jakie spotkaliśmy w swoim blisko czterdziestoletnim życiu.Piękne miejsce.Przygotowanie tras narciarskich stacji Wierchomla takie jak w dalekich krajach.Przesympatyczni ludzie.Bardzo gorąco polecamy.