Podziel się z nami opinią

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
278 wpisów.
Agnieszka Artur Agnieszka Artur napisał/a 2 stycznia 2020 o 16:50:
Serdecznie dziękujemy za spokój, ciszę, rodzinną atmosferę pyszne domowe jedzenie i huczną zabawę sylwestrową . Wielcy ludzie z Wielkim sercem ♥️Miejsce godne polecenia -jak w domu wymarzone miejsce odpoczynku od codzienności 🙂Agnieszka i Artur
Rafał Rafał z Lublin napisał/a 6 września 2019 o 23:01:
Pierwszy nasz pobyt w Gazdówce. Przemili i troskliwi gospodarze, świetna kuchnia, bardzo dobre warunki do odpoczynku i przede wszystkim przepiękna okolica, czyste lasy pełne grzybów, jeżyn i jagód. Szlaki bardzo dobrze wytyczone i oznaczone. Polecamy!
Monika,Marcin i Ola Monika,Marcin i Ola napisał/a 6 września 2019 o 07:02:
Byliśmy w tym roku z mężem 6-7raz. Prawdziwa Agroturystyka z domowym jedzeniem. Co roku zastanawiam się,czy jadę do Was dla gór, opowieści Andrzeja,czy jedzenia które serwuje Lucyna. Obowiązkowo trzeba być w piątek na obiedzie,bo jest pstrąg.
Mariusz Mariusz z Lublin napisał/a 23 sierpnia 2019 o 09:50:
Przebywaliśmy w gazdówce prawie tydzień czasu i cała nasza rodzina jest zauroczona tym miejscem....każdy może znaleźć coś dla siebie: samochody parking, rodzice spokój, a dzieci zieleń, pieski, króliki i krowy. Nawet mogły zaobserwować dojenie krów, co dziś należy do rzadkości 🙂 A jeszcze te widoki spod Gazdówki....ech! Bardzo duży pokój, jak na liczną rodzinę, przemili gospodarze, pyszne jedzenie. Dołączamy Gazdówkę do miejsc, do których wrócimy. Polecamy gorąco!!!
Rodzina z okolic Wrocławia Rodzina z okolic Wrocławia napisał/a 19 sierpnia 2019 o 21:09:
Miło wspominamy nasz pobyt od 12 do 14 sierpnia 2019 r. Gościnni i mili Gospodarze, pyszne, w dużej części własne jedzenie, wspaniałe widoki na góry i na pobliskie łąki, gdzie wypasają się krowy. Agroturystyka z prawdziwego zdarzenia. Jednego wieczoru nasi synowie (12 i 9 lat) przybiegli do pokoju przejęci, wołając, że sami doili krowę. Odbywało się to oczywiście pod nadzorem Gospodarza - Pana Andrzeja. Było to dla nich wielkie przeżycie, o którym wie już cała rodzina. Nasza Gazdówka to miejsce dobre zarówno dla tych, którzy lubią wędrować po górach (tak jak my), jak i dla tych, którzy lubią spokojny wypoczynek. Mamy nadzieję, że kiedyś tam jeszcze wrócimy.
Jadwiga i Krzysztof Jadwiga i Krzysztof z Kęty napisał/a 1 sierpnia 2019 o 21:06:
Wymarzone miejsce relaksu w cudownych okolicznościach przyrody. Przepiękne widoki i wspaniali gospodarze! Pokój elegancki, sanitariaty w pokoju czyste. Jedzenie domowe z najlepszą przyprawą jaką jest serce Pani Lucyny. W stu procentach godne polecenia Dziękujemy Pani Lucyno i Panie Andrzeju. Pobyt od 22.07 do 29.07 2019r
Rodzina(z małym pieskiem) Rodzina(z małym pieskiem) z z pod Łodzi napisał/a 29 lipca 2019 o 19:24:
Jeśli ktoś pragnie ciszy ,relaksu, spokoju , odpoczynku, bliskości z naturą , przepięknych widoków i kontaktu z przesympatycznymi gospodarzami ,smacznych wyrobów mlecznych , pysznych pieczonych pstrągów i leśnych , domowych konfitur , czystych i skromnych pokoi oraz dobrego punktu wyjścia na pobliskie szlaki turystyczne , to Nasza Gazdówka jest tego najlepszym przykładem. Spędziliśmy tam dwa tygodnie i udało nam się w pełni odpocząć. Wystawiamy gospodarzą najwyższą ocenę i dziękujemy za miłą gościnę:)
Jacek Jacek napisał/a 24 lipca 2019 o 17:41:
Byliśmy w ośrodku na wakacjach. Bardzo cieszymy się z udanego pobytu w cichej i pięknej okolicy. Gospodarze bardzo mili a posiłki pyszne. Kolejnym plusem jest mnóstwo miejsca na spacery i widoki z pobliskiej górki.
Marek Marek z Kraków napisał/a 5 maja 2019 o 22:42:
Szukaliśmy miejsca na majówkę 2019 i zdecydowanie wcześniejsze wpisy były głównym powodem wyboru tegoż miejsca. Strzał w dziesiątkę, okolica przepiękna, gospodarze wspaniali, kunszt kulinarny Gaździny nie do opisania - człowiek czekał od rana cóż to wjedzie na stół.
Tomasz Tomasz z Kraków napisał/a 22 stycznia 2019 o 09:51:
Dziękujemy Miłym Gospodarzom za udany pobyt i bardzo smaczne jedzenie. Chyba jeszcze do Was wrócimy... 🙂