Rodzinna Agroturystyka

RODZINNA AGROTURYSTYKA

10ha gospodarstwo do Państwa dyspozycji

Gospodarstwo Agroturystyczne Nasza Gazdówka to nie tylko zwykły ośrodek wypoczynkowy, to jest przede wszystkim historia. Dwoje małżonków wraz z dziećmi, ciężko pracowało, dokładało wszelkich starań, aby powstało to niezwykłe miejsce w cichym i spokojnym zakątku Wierchomli. Każdy, kto tu przyjedzie, poczuje się jak w domu. Gospodarze wkładają całe serce, aby wszyscy Goście czuli się członkami rodziny. Rodzinna agroturystyka jest dla każdego!

agroturystyka_widok
agroturystyka_widok2
agroturystyka_widok3

Udany wypoczynek

Dla wypoczywających do dyspozycji są przestronne pokoje z łazienkami, jadalnia z telewizją oraz rozległy plac przylegający do domu posiadający altanę z grillem, huśtawki oraz piaskownicę. Cały teren służy do błogiego odpoczynku. Dzieci mogą swobodnie, bezpiecznie pobiegać i pobawić się ze zwierzątkami na świeżym powietrzu. Z kolei okolica jest bogata w liczne szlaki turystyczne o różnym stopniu wysokości oraz wiele innych atrakcji.

To wszystko powstawało przez lata ciężkiej pracy oraz pomocy i zaufaniu wszystkich Gości, którzy wybrali właśnie nas. Poniżej prezentujemy naszą historię, sami zobaczcie jak to wszystko się zmieniało: