Podziel się z nami opinią

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
278 wpisów.
Bożena i Waldemar Bożena i Waldemar z Dubielno koło Torunia napisał/a 24 sierpnia 2015 o 20:29:
To był wspaniały tydzień wypoczynku, który często będziemy wspominać. Zeby opisać atmosferę, wyżywienie i warunki w jakich przebywaliśmy w Gazdówce państwa Lucyny i Andrzeja Kucz musiałbym użyć samych określeń OCH! i ACH!. Tak rodzinnego przyjęcia nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Zdecydowanie polecam !!!
Ela Gaszyńska Ela Gaszyńska z Rzeszów napisał/a 20 sierpnia 2015 o 22:33:
Dzisiaj wróciliśmy z Naszej Gazdówki. Byliśmy tam tydzień. Miejsce zachwycające dla miłośników ciszy, przyrody, pięknych widoków. Dookoła domu Gospodarzy właśnie tak jest. Nie słychać samochodów i miejskiej wrzawy. Można w pełni odpocząć. Gospodarze bardzo mili i życzliwi z poczuciem humoru. Pokoje czyste, schludne, przestrzenne. Jedzonko bardzo smaczne, domowe (ja się zachwycałam codziennie smakiem świeżego bundzu na śniadaniu). Dużo miejsca dla dzieci do zabawy, dodatkową atrakcją są zwierzęta gospodarskie. Pozdrowienia i podziękowania dla Pani Lucyny i Pana Andrzeja 🙂
Ewa i Heniek z Bytomia Ewa i Heniek z Bytomia napisał/a 9 lipca 2015 o 17:45:
Dziś wróciliśmy, było cudnie. Atmosfera jak w domu, wspaniałe jedzenie, Lucynka i Andrzej przychylaja nieba swoim gościom. Piękne widoki i dużo miejsc do zwiedzania. Na pewno tam wrócimy, polecamy gorąco. Pozdrowienia dla Gospodarzy 🙂
Goście z Łodzi Goście z Łodzi z Łódź napisał/a 23 lutego 2015 o 17:23:
Właśnie wróciliśmy. Było super. Gospodarze przemili, jedzenie prawdziwie domowe (pochłanialiśmy nieprzyzwoite ilości :). Polecamy wszystkim. My na pewno tam wrócimy i będziemy polecali wszystkim znajomym. Pozdrowienia dla Gospodarzy.
Rafał Ślubowski Rafał Ślubowski z Warszawa napisał/a 21 lutego 2015 o 22:03:
Witam Serdecznie pozdrawiam razem z moimi znajomymi. Jesteśmy Bardzo zadowoleni z pobytu u Państwa Kucz. Okolica, jedzonko, atmosfera i podejście do gości z najwyższej półki ! Sedecznie pozdrawiam i wszystkim polecam. Solidna Firama ;]
Edyta,Agata,Paweł,Grzegorz,Kacper i Kuba Edyta,Agata,Paweł,Grzegorz,Kacper i Kuba z Lublin napisał/a 15 lutego 2015 o 18:16:
Bylismy juz drugi raz,bo w to miejsce nie mozna nie wrócić :)) Gospodarze Andrzej i Lucynka traktują swoich gości jak rodzinę :))Jak to miło,gdy zmarznięci ze stoku wracaliśmy do cieplutkiego i pachnącego domowym obiadkiem domu ;))Polecam wszystkim ceniącym atmosferę,czystość pokoi oraz smak przepysznych posiłków!!!Dziekujemy po raz wtóry !!
Marcin Z rodzinką Marcin Z rodzinką z Pruszków napisał/a 1 lutego 2015 o 14:09:
Spędziliśmy u Państwa Kuczów tydzień w okresie ferii zimowych. Nie będę się rozpisywał, napiszę tylko krótko. na ferie zimowe wraz z rodziną wyjeżdżamy od kilkunastu lat ale w takim miejscu nigdy w życiu jeszcze nie byłem. Tak przemiłych gospodarzy nigdy nie spotkałem i na 1000% wrócimy tam z jeszcze większa liczbą znajomych. Jedzenie w skali od 1do 10 -12 Gospodarze 15 Andrzejku i Lucynko pozdrawiamy Was serdecznie i z pewnością do zobaczenia w przyszłym roku.
Hanka i Sławek Hanka i Sławek z Błonie napisał/a 27 stycznia 2015 o 16:41:
Przyznaję, że miejsce już było polecone, ale osobiście nam nieznane. Było nas 12 sztuk, 6 dorosłych i 6 dzieciaków. To co nam mówili i to co tu inni piszą, to "święta prawda". W ogóle tak jakoś inaczej. Pokoje, jedzenie, gospodarze - wspaniali !!! Musimy przyjechać jeszcze latem. Do zobaczenia !!!
Krzysztof, Monika, Alina, Asia i Grześ Krzysztof, Monika, Alina, Asia i Grześ z Radom napisał/a 4 stycznia 2015 o 22:47:
Spędziliśmy tu tydzień w lipcu 2014. Trafiliśmy do P. Kuczów przypadkiem i był to szczęśliwy traf. Warunki bardzo dobre, jedzenie przepyszne, zwłaszcza domowe wyroby (sery i wędliny), gospodyni gotowała również specjalnie dla alergika! Dzieci były przeszczęśliwe, ponieważ jest do dyspozycji duży teren do zabaw. Gospodarze w stosunku do gości sympatyczni, otwarci i pomocni. Wieczorne spotkanie przy ognisku zintegrowało wszystich gości a gospodarze urozmaicali czas różnymi opowieściami serwując przy tym m. in.marynowane grzybki. Polecamy wszystkim rodzinom z dziećmi.
opiekun opiekun z Łódź napisał/a 25 listopada 2014 o 19:23:
Miałam okazję spędzić u Państwa Kucz niezapomniany tygodniowy urlop w sierpniu. Przebywałam tam z grupą dzieci. Gospodarze przesympatyczni. Każdego dnia starali nam się zapewnić wiele atrakcji. Jedzenie przepyszne, a warunki noclegowe wspaniałe. Na pewno tam wrócę gdy tylko będę miała okazję. Nie żałuję, że tam byłam. ZAPRASZAM NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE.